Pronájem skladovacích prostor 25 000 m2

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. In laoreet, magna id viverra tincidunt, sem odio bibendum justo, vel imperdiet sapien wisi sed libero. Suspendisse nisl. Duis pulvinar. Aenean placerat. Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit
 
 

Skladovací služby

V současné době disponujeme více než 8000 m2 skladovacího prostoru ve Vyškově, jedná se o lokalitu v centrální části Moravy- vzdálenosti: Brno 33 km, Olomouc 40 km, Zlín 55 km, v blízkosti dálniční křižovatky D1, D46. Nabízíme pro Vás komplexní skladovací služby:

  • skladování na standartních a nestandartních paletách včetně nepaletizovaného zboží
  • nakládka a vykládka z vozidel i kontejnerů
  • překládky zboží
  • kusové, kartonové a paletové balení zboží
  • etiketace zboží

Realitní a developerské projekty

Bytový dům POHODA je vybudován v katastrálním území Žebětín, které se rozprostírá 9 km západně od centra města v blízkosti Masarykova okruhu na území o rozloze 1 360 ha. V roce 1971 byla původně samostatná obec připojena k městu Brnu a stala se jeho součástí. V roce 1990 došlo k obnovení místního úřadu a Žebětín se stal jednou z 29-ti samosprávných městí částí statutárního města Brna. K 31.12.2008 bylo v Žebětíně k trvalému pobytu hlášeno celkem 3 284 obyvatel. Žebětín je spolu s Bystrcí a Kníničkami nejzápadněji položená část města Brna. Rozprostírá se na březích Žebětínského potoka, ze všech stran je obklopena lesy. Na severu hraničí s Městskou částí Bystrc, na západě s obcí Ostrovačice (Brno-venkov), na jihu s obcí Popůvky (Brno-venkov) a s Městskou částí Bosonohy, na východě s Městskou částí Kohoutovice, na severovýchodě s Městskou částí Jundrov.